Resuscitační loutky (Anduly) k zapůjčení

název popis cena v kč
Baby - Anne
Základní model v lehké, přenosné tašce slouží k nácvik CPR kojence v životní velikost. Umožňuje nácvik záklonu hlavy, zvednutí brady a otevření úst. Jedinečná simulace ucpání dýchacích cest cizím tělískem.
200,-/den
Little - Anne (torzo)
Základní torzo v tašce, možnost nácviku umělého dýchání a nepřímé srdeční masáže.
200,-/den
Ambu - Mann (torzo)
Model umožňující nastavení pevnosti hrudníku, pro simulaci různých tělesných konstrukcí. Dýchací cesty jsou otevřeny pouze, když je hlava anatomicky správně nakloněná. Manuální krční puls. mechanický monitoring poskytuje okamžité informace o objemu ventilace, nafouknutí žaludku, hloubce komprese a o nesprávné poloze rukou.
1000,-/den
Resusci - Anne + Skill reporter
Model Resusci Anne s okamžitou zpětnou vazbou kardiopulmonální resuscitace. Na přídavném panelu - SkillReporter je úspěšnost KPR vyhodnocována světelnými indikátory, kde se zobrazí hloubka masáže, objem ventilace, místa nesprávné polohy rukou při masáži, distensi žaludku. Po skončení lze vytisknout výsledky formou grafu, včetně křivek masáže a ventilace. Dýchací cesty jsou otevřeny pouze, když je hlava anatomicky správně nakloněná. Manuální krční puls. Možnost zpracování dat na PC s určením objemů vdechu a hloubky stlačení hrudníku.
cena za zapůjčení - dle kalkulace na konci stránky (nutná přítomnost instruktora)

Platnost cen od 1.1.2014 do 31.12.2014, uvedené ceny jsou včetně DPH.

Orientační kalkulátor ceny

Počet hodin zapůjčení Resusci-anne:
Vzdálenost km od Ústí nad Orlicí: